Kina w Wieliczce

with Brak komentarzy

Na ten moment w Wieliczce funkcjonują dwa kina i na razie nic nie wskazuje na to, żeby miało pojawić się kolejne. Jedno z nich serwuje kinowe przeboje, drugie zaś ma w swojej ofercie repertuar dla dzieci i filmy, które swoją premierę miały już jakiś czas temu.

Kino Kampus Wielicki.

ul. Piłsudskiego 105

W kinie wielickim zobaczymy aktualne hity filmowe w cenach mocno konkurencyjnych w stosunku do kin krakowskich. Za bilet w trakcie weekendu zapłacimy 20 złotych (ulgowy 16 zł). Przy czym otwarte dwa lata temu kino, nie odbiega jakością seansu od dużych multipleksów. Znajdziemy tu również kino-kawiarnię z nieodłącznym popcornem.

Aktualny repertuar można znaleźć na stronie internetowej kina: kinokampus.pl


Kino Wielicka Mediateka.

Plac M. Skulimowskiego 3

Kino wchodzi w skład nowego kompleksu kulturalnego, w centrum Wieliczki, w którym mieści się również powiatowa biblioteka publiczna. Z założenia kino nie ma w swojej ofercie premier filmowych, jednak mimo to można znaleźć coś ciekawego dla siebie. Wielicka Mediateka szczególnie dba o repertuar dla dzieci. Na ten moment seanse odbywają się dość nieregularnie (głównie w weekendy). Ceny biletów wahają się w granicach 10-17 zł.

Niestety kino nie ma jak na razie strony internetowej, dlatego osoby zainteresowane aktualnym repertuarem zmuszone są szukać na profilu facebookowym kina (nie wymaga to posiadania konta na fb).

Zostaw wiadomość