Docieplenia metodą nadmuchiwania wełny mineralnej Wieliczka i Kraków:

Chłodne zimy i wysokie ceny energii potrafią sięgnąć głęboko do kieszeni. Jednym z rozwiązań pozwalających na obniżenie rachunków za ogrzewanie jest właściwa izolacja budynku. Materiałem skutecznym i ekologicznym w docieplaniu domów, bloków i budynków przemysłowych jest wełna mineralna (skalna lub szklana).

Firma Nord System z Krakowa od ponad 30 lat realizuje usługi docieplania powierzchni przemysłowych, obiektów użytku publicznego oraz domów jednorodzinnych za pomocą technologii nadmuchiwania wełny szklanej i/lub kamiennej. Dzięki temu rozwiązaniu jesteśmy w stanie zapewnić efektywne i trwałe izolacje termiczne, które znacząco wpływają na oszczędności energetyczne i komfort życia i pracy.

Wykorzystując agregat nadmuchujący, nasz zespół jest w stanie szybko, precyzyjnie i równomiernie rozprowadzić materiał izolacyjny nawet w trudno dostępnych lokalizacjach, co pozwala na uzyskanie optymalnych właściwości termicznych oraz eliminuje ryzyko mostków cieplnych. Zarówno wełna szklana, jak i kamienna są doskonałymi materiałami izolacyjnymi, które charakteryzują się wysoką odpornością na działanie temperatury, wilgoci oraz długą żywotnością.

Nord System oferuje docieplenie budynków metodą nadmuchiwania wełny mineralnej w Wieliczce, Krakowie i okolicach. W razie zainteresowania zachęcamy do KONTAKTU.